ТОП-5 програм для планшетника

15 Чер

2

Планшети увірвалися в наше життя так швидко, як мода на спортивні костюми з трьома смугами у середині 90-х. Виробники розробляють нові моделі, використовують потужні процесори та феноменальні гігабайти оперативної пам’яті про які ще років п’ять-сім назад можна було мріяти. Два гігабайти ОЗУ і чотириядерний процесор – це, звичайно, добре, але коли не знаєш, як зробити свій планшет багатофункціональним, то для чого викидати гроші на вітер? Вже півроку я користуюся планшетником від яблуневого виробника і підібрав для себе низку корисних програм, які справді полегшують як навчання так і роботу, дають можливість реалізувати свої ідеї та бажання. Отже, хочу вам представити 5 найкорисніших, на думку мою думку, програм для планшетника.

mzl

Pages

Аналог традиційного Word від Microsoft. На App Store має вартість 9.99, але якщо ваш іГаджет має джейлбрейк (англ.: Jailbreak – операція, яка допомагає відкрити програмам повний доступ до файлової системи пристрою), то ви можете завантажити Pages цілком безкоштовно. Це надзвичайно корисна програма, яка дає можливість створювати і редагувати текстові файли у оффлайн режимі. Має широкий вибір шаблонів, великий ряд інструментів включно до можливості створення 3D діаграм та графіків. Усередині програми файли можна групувати у папки, одразу пересилати на e-mail чи  переганяти в pdf-формат.

fdPinnacle Studio

Багатофункціональна програма для монтажу відео. Вартість на App Store ____. Прямим її конкурентом, звісно, є iMovie, але останній займає понад 400 мегабайтів “золотої” пам’яті планшетника, тоді як Pinnacle Studio займає лише 30 «метрів». Ця програма дає можливість одночасно накладати 3 звукові доріжки, і це без урахування звуку на відео! Широкий як для планшета вибір титрів і переходів, розумно організована бібліотека аудіозаписів: ця програма дає можливості збереження відео в Full HD якості та прямого завантаження на YouTube. Програма працює побігайком і ті, хто знайомий із ПК версією Pinnacle Studio, не будуть мати з нею взагалі жодних проблем.

iPhone---Calendar копияНагадування та Календар

Це програми, які встановлено за замовчуванням на вашому яблуці, але про них більшість забуває. Щоб встигати за активним плином життя, сучасній людині необхідно все планувати. Ці програми дають можливість похвилинно побачити свій день, не забути про важливі дати, такі як дні народження друзів чи річницю весілля. Також, ці програми можна прикріпити до вашої пошти, щоб усе заплановане відображалося також і у ваших вхідних листах.

Kinopoisk копияКиноПоиск

Якщо ви не знаєте, які кінопрем’єри чекають на вас, то найкращий спосіб про них дізнатися – це саме КиноПоиск. Надзвичайно зручний інтерфейс, підсказки про сеанси у кінотеатрах поблизу вас, русифіковані трейлери в HD якості, відгуки, останні новини у майстерні кіноіндустрії – ось далеко неповний перелік переваг цієї програми.

icon1 копияКарти Яндекс

Найновіші карти допоможуть прокласти маршрут майбутньої подорожі, подивитися місцевість із супутника, визначити напрямки роботи громадського транспорту. У цієї програми є також функція визначення геопозиції, а за наявності 3G/4G ви зможете навіть підключити свій навігатор.

dsiBooks

Стандартна безкоштовна програма, яка дає можливість читати книги у форматах ePub, ft2, pdf, txt. На мою думку, найзручнішим із них є ePub. Книги у цьому форматі можна вільно і безкоштовно завантажити з Інтернету. В iBooks також є можливість створювати закладинки, виділяти цитати та ділитися ними із своїми друзями через Facebook чи інші соціальні мережі. Невідомі слова можна одним дотиком надіслати до пошуку та знайти їх тлумачення. Саме завдяки iBooks я почав активно читати книги. Крім того, студентам тепер не потрібно носити гори книг за собою, все це за вас тепер робить iBooks.

Текст: Олексій Гаєвий

 

Прокоментуй

Газета для ініціативних,
веселих і вдумливих
Газета для тих,
кому є, що розповісти
Газета для тих,
хто шукає друзів і цікаві справи
Газета для тих,
хто працює з молоддю
Газета для тебе