Учні школи “Паросток” взяли участь у тренінгу в Німеччині

22 Сер

З 26 липня по 4 серпня команді нашого Євроклубу вдалося взяти участь у тренінгу – “Film for Inclusion”, який організовувала міжнародна організація “People to People International” за підтримки програми Європейської Комісії “Youth in Action”. Захід проходив на території молодіжного центру у м. Вертпфюль неподалік Берліну. Нашу групу представляли Владислав Ворона (учень 11 класу) та Марія Куцина (учениця 10 класу), а також вчитель інформатики та історії – Гаєвий Олексій Олександрович.

Наша команда представляє Україну

Наша команда представляє Україну

Учасниками тренінгу стали представники 10 країн – Німеччини, Іспанії, Румунії, Азербайджану, Естонії, Болгарії, Молдови, Грузії, Вірменії та України. Основу складала молодь віком від 14 до 18 років. Першого дня у нас був квест столицею Німеччини, протягом якого ми більше дізналися по історію міста та його головні архітектурні цінності. Три наступних дні організатори проводили тренінги на теми дискримінації, толерантності та інші важливі теми для сучасної людини. Ввечері традиційно проводилися національні вечірки, барбекю-вечірки, спортивні змагання з футболу, волейболу та баскетболу.

Зйомки фільму

Зйомки фільму

Після декількох днів тренінгів до нас приїхали тренери із філммейкінгу (мистецтва створення фільму) Міша Боурс та Мікаель Баллашк, які навчали нас основам зйомок фільмів. Головною нашою метою було створити два соціальні ролики, які б допомогли залучати молодь із віддалених районів, з неповних родин, із слабкою соціальною позицією до активного життя. У результаті були створені дві групи для зйомки фільмів. Влад був обраний головним оператором однієї з груп, а Маша відповідала за дизайн приміщення та декорації. Олексій Олександрович був обраний головним режисером одного з фільмів. Два наступні дні пройш зйомках. В результаті ми підготували матеріали для двох картин.

За 8 днів ми встигли познайомитися, здружитися і стати рідними людьми. Не хотілося прощатися але попереду ще багато проектів та можливостей зустрітися. До лютого 2014 року відбудеться презентація фільму у кожній каїні-учасниці тренінгу. Особлива вдячність Верені Денк та Ларсу Поігнанту, які зібрали всіх нас для такої важливої, цікавої та навчальної справи.

 

Прокоментуй

Газета для ініціативних,
веселих і вдумливих
Газета для тих,
кому є, що розповісти
Газета для тих,
хто шукає друзів і цікаві справи
Газета для тих,
хто працює з молоддю
Газета для тебе